
Büszkék vagyunk rá, hogy a Szervezetfejlesztők Magyarországi Társasága (SZMT) tagsága a mi vezetőnket, Zala Ákos-t választotta meg elnökének a következő két évre! Az új elnökség az SZMT júniusi konferenciáján vette át a szolgálatot. Kicsit személyesebben is olvasható erről posztunkban.
